Ketchup

Sekret doskonałego smaku i konsystencji ketchupów OCTIM tkwi w tradycyjnej recepturze oraz najwyższej jakości naturalnych składnikach. Ketchup to idealny dodatek do codziennych kanapek, dań z mięsa czy też grillowanych warzyw. 100 g ketchupu OCTIM powstaje z 120 g pomidorów. Dostępne w dwóch wariantach smakowych – łagodnym i ostrym – trafią w gusta każdego konsumenta. Delikatny smak ketchupu łagodnego będzie odpowiedni zwłaszcza dla dzieci, a wariant ostry zachwyci wielbicieli pikantnej kuchni.


Kup on-line

Ketchup łagodny

Łagodny smak pomidorowego sosu trafi w gusta każdego smakosza. Sekret doskonałego smaku i konsystencji tkwi w tradycyjnej recepturze oraz najwyższej jakości naturalnych składnikach. Ketchup łagodny to idealny dodatek do codziennych kanapek, dań z mięsa i pizzy. Jego delikatny smak będzie odpowiedni zwłaszcza dla dzieci. 100 g ketchupu OCTIM powstaje z 120 g pomidorów.
Gramatura: 550 g


Kup on-line

Ketchup pikantny

Ostry smak ketchupu to propozycja dla wielbicieli pikantnej kuchni. To idealny dodatek do codziennych dań z mięsa, zapiekanek czy też grillowanych warzyw. Sekret doskonałego smaku i konsystencji tkwi w tradycyjnej recepturze oraz najwyższej jakości naturalnych składnikach. Obowiązkowy towarzysz rodzinnych spotkań przy grillu lub ognisku! 100 g ketchupu OCTIM jest otrzymywane z 120 g pomidorów.
Gramatura: 550 g